?

Log in

бабла не буде

Отже, з і3 ми теж пролетіли. Мені лиш шкода ТИТАНІЧНИХ зусиль, які були вкладені у написання цього проекту.
Щож, будемо сподіватися на спонсорів. Але, в першу чергу, НА СЕБЕ.

Шановна пані  Мельниченко !
Експертна рада програми і³ фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»
уважно розглянула Вашу заявку на підтримку проекту «Дороги міфів».
На жаль, рішенням Експертної ради запропонований Вами проект не підтримано.
Цього разу на розгляд програми надійшла велика кількість проектних
заявок, відтак, конкуренція між проектами виявилася дуже напруженою.
Експертна рада провела ретельний аналіз кожного із запропонованих
проектів і на його основі прийняла рішення.
Це не виключає можливості подавати проектні пропозиції на розгляд
програми і3 надалі. Проте, просимо Вас пам’ятати, що, зазвичай, двічі
на розгляд не приймається один і той самий проект, що не зазнав
якісних змін.
Зі щирою повагою,
З повагою,

Наталія Церклевич
Фахівець проектів з напрямку «Культурне надбання»

Tags:

На черзі Пакистан?

Я, власне, про наш "рух вздовж Інду". Пропоную насолодитися краєвидами:

Хостинг!

Друзі! Оля wating_soulroom  та її чоловік Володя взяли наш сайт www.road-of-myths.com  собі на хостинг. Спасибі вам, люди!

Тим часом Влада малює дизайн. Сайт буде приблизно таким:Ще невеличке зусилля, і... ЗАРАБОТАЄТ!
Друзі, останнім часом я трохи почитала по Афганістану. І щось мені туди не хочеться. Я, звісно, не з робкого дєсятка, але саме той регіон, куди ми йдемо, є дуже нестабільним.
Недавно пан Дмитро (нагадую - це наш партнер на індійській стороні) прислав якісь ужаси про Пакістан, де обстріляли російських туристів... Але з Пакистаном, мені здається, все ж буде простіше. Принаймні, ми докладемо максимум зусиль, аби заручитися підтримкою консула. І вони якось все-таки рухаються у бік туристичності.
Вчора Літо запропонував з Пакистану їхати через Китай. Думаю, багатьох це привабить) Там, кажуть, якась одна з найкрасивіших доріг світу... Літечко, буду вдячна за додаткову інформацію!
Хто що скаже?

Зустріч у п*ятницю 18.30

Усім учасникам проекту та просто небайдужим!
Приходьте о 18.30 у пт на Харківське шосе, 56, кв. 176, до мене додому на чай і обговорення!
Дуже прошу всіх учасників проекту, які живуть у Києві, докласти максимум зусиль для того, аби прийти) Це важливо, друзі.
Також кличу усіх, хто може порадити/поконсультувати по спорядженню чи всяких справах дорожніх)

why

"Once you announce your intention of making an equestrian journey of any substantial duration, people will inevitably ask, “Why?” You will have lots of answers to that question. The answers you give before your ride begins will be temporal and very different from the way you will answer that same question after your return.

The person that saddles up and begins the ride is unaware of the fact that they will never return. The person that comes back bears little resemblance to the person that left. He or she is a new creature, with new values, an entirely new perspective on life, and a wealth of knowledge too vast to communicate effectively to anyone who has not undergone the transformation themselves."


"There are few arenas in our civilized world where you can taste the authentic stew of life. Its broth is made of the courage to face the unknown. The meat is the experience, in and of, itself. The vegetables are the difficulties you overcome, the insights you gain and the self-confidence you develop. It is seasoned liberally with equal amounts of disappointments and accomplishments. Add a pinch of trepidation, a heaping spoonful of fear, and a cupful of stick-to-it-tive-ness. Stir constantly for six months or several years depending on how long your journey is. Trust me when I tell you it is the best meal of your life!
"

From The Long Riders' Guild stories http://www.thelongridersguild.com/why.htm

Apr. 27th, 2011

"Вам, молодым друзьям, напоминаю: запасайтесь одеждой и на жару, а главное — на холод. Холод наступает быстро и пронзительно. Всегда имейте под рукою аптечку — главное внимание зубы, простуда, желудок Имейте бинты для порезов и ушибов. В нашем караване уже все это пригодилось. Всякое вино на высотах очень вредно. От головной боли — пирамидон. Не следует кушать много. Очень полезен тибетский чай. Это, скорее, горячий суп и хорошо согревает, легок, питателен, а сода, в него входящая, сохраняет губы от болезненных трещин.

Не перекормите собак и лошадей. Иначе начнется кровотечение, и животное приходится приканчивать. Весь путь усеян следами крови. Следует проверить, были ли кони уже на высотах. Многие неиспытанные кони погибают немедленно. И стираются на трудных переходах все социальные различия, все остаются именно людьми, равно работающими, равно близкими к опасностям. Молодые друзья, вам нужно знать условия караванной жизни в пустынях, только на этих путях вы научитесь бороться со стихиями, где каждый неверный шаг — уже верная смерть. Там вы забудете числа дней и часы, там звезды заблестят вам небесными рунами. Основа всех учений — бесстрашие. Не в кисло-сладких летних пригородных лагерях, а на суровых высотах научитесь быстроте мысли и находчивости действий. Не только на лекциях в тепло натопленной аудитории, но на студеных глетчерах осознаете мощь работы материи, и вы поймете, что каждый конец есть только начало чего-то, еще более значительного и прекрасного."

© Н.К. Рерих "АЛТАЙ-ГИМАЛАИ"
Прошу долучатися до обговорення!Особисто мені все подобається, але я б подумала над списом...  Ми ж типу маємо з миром прийти)) Але загалом кльово)) Хоча може зробити у верхньому значку менші букви? Хз... Висловлюйтеся, друзі!
Друзі, дякую усім, хто за нас голосував! Але ми не вийшли в півфінал. Хоча нині ще голосування триває, але, як виплило, обраним ідеям уже телефонували і привітали з перемогою, просили надати додаткову інформацію. Оскільки нам ніхто не дзвонив, то...
Але дякую дуже-дуже, що підтримували нас! Перемога десь чекатиме, обов*язково!

Новий учасник!

Друзі, я знаю, що у нас доволі сутужно і напружено із новими учасниками. Але ця людина від самого початку, від самого зародження ідеї думала щодо можливості приєднатися до проекту. І я дуже рада, що після вчорашньої розмови він дав згоду проїхатися з нами на відрізку Індія-Ладак. Більшість з нас його знає, пам*ятає і захоплюється. Пам-пам, Діма Гомберг!
Я захоплююся ним, як фотографом:
http://dimagomberg.com/
Але зараз він хоче перемкнутися на режисуру, а нам ще один досвідчений режисер не завадить. Крім того, Діма дав згоду на використання його портфоліо у наших заявках на гранти і у наших звертаннях до спонсорів. Він сказав, до речі, що є якісь друзі, які отримували техніку від того ж кенона. Коротше... Я рада.